Blog

Blog

SEPARACJA

SEPARACJA

W praktyce bardzo często możemy usłyszeć ten termin, używany najczęściej w sytuacjach, w których małżonkowie rozstali się i żyją w rozłączeniu. Trzeba sobie przy tym zdawać sprawę, że....
ORZECZENIE WINY PRZY ROZWODZIE

ORZECZENIE WINY PRZY ROZWODZIE

Kwestia winy w rozkładzie pożycia pozostaje jedną z najważniejszych decyzji, którą przychodzi podjąć małżonkowi w trakcie procesu o rozwód.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.