Kancelaria

Kancelaria

Kancelaria Adwokacka w Toruniu

Siedziba kancelarii znajduje się w historycznej kamienicy z XVI wieku, w ścisłym centrum Torunia – przy ul. Świętego Jakuba 11/1 – w  bliskim sąsiedztwie Sądów Rejonowych i Okręgowych, Prokuratury oraz Komendy Miejskiej Policji. Kancelaria Adwokacka Flis świadczy pomoc prawną osobom fizycznym oraz wszelkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

Udzielamy konsultacji i porad prawnych, analizujemy oraz przygotowujemy dokumenty, umowy, pisma procesowe, sporządzamy opinie prawne, a także reprezentujemy Klientów przed sądami i urzędami we wszystkich postępowaniach, na każdym ich etapie.

Naszym celem nieodmiennie pozostaje pełne usatysfakcjonowanie Klientów. Dlatego w każdej sprawie stosujemy wieloaspektowe rozważania, uwzględniające wszystkie możliwe środki ochrony prawnej, co pozwala na maksymalne zabezpieczenie ich interesów. W każdym przypadku określamy prawdopodobieństwo osiągnięcia zamierzonego przez Klienta rezultatu, otwarcie przedstawiając nasz pogląd na sprawę, przede wszystkim w zakresie ewentualnego kierowania jej na drogę sądową

Współpraca

Kancelaria Flis współpracuje z zaufanymi doradcami podatkowymi, kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami majątkowymi, rzecznikami patentowymi, a także kancelarią prawa kanonicznego. Przekłada się to na możliwość zagwarantowania Klientom w pełni kompleksowej pomocy, przy zachowaniu maksymalnej możliwej jakości usług, w większości istniejących obszarów prawa i niezależnie od złożoności danego zagadnienia.

Każdy Klient kancelarii Flis może mieć pewność, że poświęcimy się jego sprawie w zupełności, działając na najwyższym poziomie zaangażowania. W kolejnych zakładkach niniejszej strony szerzej opisujemy zakres naszej działalności oraz wartości, którymi kierujemy się w naszej współpracy z Klientami.

Zachęcamy do zaznajomienia się z tymi treściami oraz do kontaktu.

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.