Rzeczowość

Rzeczowość

Wykorzystanie zgromadzonej wiedzy

Tajemnicą poliszynela jest, że to nie ilość zgromadzonej wiedzy przesądza o mądrości, lecz to, jak wiedzę tę wykorzystamy. Heraklit z Efezu już przed tysiącami lat zwracał uwagę na tę zależność.

Działalność Kancelarii Adwokackiej Flis oparta jest na dziesiątkach lat edukacji i doświadczeń oraz efektywnego poruszania się wśród meandrów prawa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

W dotychczasowej praktyce wypracowaliśmy metody współpracy z Klientami, oparte na zasadach rzetelności i wzajemnego zaufania.

Klienci zwracają się do nas z najróżniejszymi problemami, od stosunkowo nieskomplikowanych, wymagających często jedynie wskazania kierunku dalszych działań, aż po sprawy zawiłe i wielowątkowe, o wysokim poziomie złożoności, wymagające pomocy w szerszym zakresie, w tym na drodze sądowej.
 

Rozwiązania adekwatne do sytuacji

Do każdego zagadnienia podchodzimy w pełni profesjonalnie, kompleksowo i rzeczowo je rozpatrując oraz proponując Klientowi optymalne rozwiązanie danej sytuacji, w kontekście jego interesu.

Każdą sprawę analizujemy także pod kątem potencjalnych działań przeciwnika procesowego, co umożliwia nam wyprzedzenie tych posunięć, bądź uprzednie przygotowanie stosownej reakcji, przy wykorzystaniu odpowiednich narzędzi prawnych.

Nasze zaangażowanie wykracza poza okoliczności związane z danym postępowaniem. Pozostajemy na bieżąco ze wszystkimi istotnymi dla danego przypadku zmianami normatywnymi, a także systematycznie śledzimy aktualne tendencje orzecznicze.

W ten sposób pozostajemy w ciągłej gotowości, wychodząc naprzeciw wszelkim niewiadomym i nie dając się zaskoczyć.

Dobrego adwokata winna cechować rzeczowość, dlatego dbamy o stałe podnoszenie naszych kwalifikacji poprzez regularny udział w szkoleniach i konferencjach prawniczych.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.