Obsługa prawna dla biznesu

Obsługa prawna dla biznesu

Obsługa prawna firm

Istotne miejsce wśród usług świadczonych przez Kancelarię Adwokacką Flis stanowi bieżąca obsługa prawna podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce, niezależnie od wielkości danego przedsiębiorstwa.

Na wstępie współpracy z Klientem dogłębnie analizujemy status oraz specyfikę prowadzonej przez niego działalności, oceniając co możemy zaproponować i jakie metody współpracy będą w danym przypadku optymalne.

Nie zawsze okaże się, że stała współpraca jest wskazana. Często pomocy wymagają jedynie jednostkowe zagadnienia, przy których świadczymy wyłącznie wybraną, konieczną usługę.
 

W innych przypadkach przedstawiamy przedsiębiorcy stosowną umowę zapewniając w pełni kompleksową obsługę prawną, której zakres może obejmować m.in.:

  • doradztwo przy wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności
  • pomoc prawną przy otwarciu oraz rejestracji działalności
  • pomoc w uzyskaniu koniecznych zezwoleń, licencji, koncesji i.t.p.
  • przygotowywanie projektów wszelkich regulaminów, statutów, innych dokumentów korporacyjnych
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, a w razie potrzeby także udział w negocjacjach z nimi związanych
  • reprezentację przedsiębiorcy w postępowaniach administracyjnych i sądowych
  • windykację należności
  • udzielanie systematycznych porad prawnych związanych m.in.:  z bieżącymi inwestycjami, z zawieranymi kontraktami, ze zmianami regulacji mających wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa

W Kancelarii Adwokackiej Flis zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest działanie w zgodzie z obowiązującymi normami, co jednak w połączeniu z nieprzewidywalnością działań ustawodawcy staje się coraz bardziej problematyczne.

Ze wzmożoną czujnością śledzimy więc wszelkie zmiany w prawie, w tym w prawie korporacyjnym, aby odpowiednio szybko na nie reagować, w jak najlepszym interesie naszych Klientów.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.