Transparentność

Transparentność

Otwarta dwustronna komunikacja

W Kancelarii Adwokackiej Flis zdajemy sobie sprawę, że właściwa komunikacja z Klientem stanowi podstawę dalszej owocnej współpracy, a w konsekwencji osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

Stawiamy na indywidualną rozmowę, utrzymaną w swobodnej i naturalnej atmosferze, bez zbędnego pozerstwa i wymuszonego formalizmu. Unikając sztywnej, wystudiowanej postawy, udaje nam się przeciwdziałać naturalnemu skrępowaniu, występującemu u większości osób w kontaktach z prawnikiem.

Takie podejście umożliwia nam utrzymanie profesjonalnej, lecz w pełni partnerskiej relacji z Klientami, zbudowanej na wzajemnym zaufaniu.

Z empatią odnosimy się do wszelkich omawianych problemów, zapewniając pełną dyskrecję oraz dbając o poczucie bezpieczeństwa i komfort Klientów.

W Kancelarii Adwokackiej Flis nie uświadczą Państwo epatowania kwiecistymi, nic niewnoszącymi frazesami.

Zależy nam, aby Klient faktycznie poznał i zrozumiał najlepsze rozwiązanie w sprawie, dlatego zawsze skrupulatnie i cierpliwie tłumaczymy wszelkie prawnicze zawiłości.

Nie uprawiamy przy tym słownej ekwilibrystyki i unikamy żargonu prawniczego, pozostawiając łacińskie sentencje na sale sądową oraz procesową korespondencję.

Zawsze przedstawiamy sytuację taką, jaka ona jest, szczerze i rzetelnie określając prawdopodobieństwo osiągnięcia zamierzonego rezultatu.
 

Transparentność

Transparentnie przygotowujemy Klienta, podpowiadając czego może w danej sytuacji oczekiwać oraz jakie działania należałoby podjąć, w tym, czy warto kierować sprawę na drogę sądową.

Reprezentując Klienta, zapewniamy pełną informację na każdym etapie postępowania. W ten sposób pozostaje on na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w jego sprawie, mogąc odpowiednio reagować i brać czynny udział w podejmowaniu wszystkich, nawet najbardziej marginalnych decyzji.

Transparentność odnosi się także do przejrzystych warunków współpracy. W Kancelarii Adwokackiej Flis dbamy o to, aby Klient już na etapie udzielanej mu porady prawnej miał informację odnośnie wszystkich kosztów, związanych z konkretnym postępowaniem i mógł podjąć całkowicie świadomą decyzję odnośnie dalszych działań.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.