Prawo podatkowe

Prawo podatkowe

Sprawy podatkowe

Dziedzina prawa podatkowego należy do jednej z najbardziej skomplikowanych. Zmienne wytyczne, setki odniesień, pouczeń i wyjątków sprawiają, że samodzielne przedzieranie się przez gąszcz przepisów podatkowych jest nadzwyczaj problematyczne i może generować znaczny stres.

Sam ustawodawca z pewnością nie pomaga w tym zakresie, stale dokonując kolejnych nowelizacji prawa podatkowego, zmieniając dotychczasowe rozwiązania, czy wprowadzając nowe procedury lub instytucje.

Współpraca z profesjonalnym pełnomocnikiem jest w tym przypadku szczególnie istotna, bowiem pomimo wspomnianych działań prawodawcy, w dalszym ciągu wiele regulacji zamiast dookreślać pewne stany prawne, wprowadza jedynie niepewność generującą trudne wyzwania dla przedsiębiorców. Rezygnacja bądź odwlekanie skorzystania z fachowej pomocy często wiąże się z potrzebą ponoszenia dodatkowych, niepotrzebnych kosztów.

Kancelaria Adwokacka Flis reprezentuje Klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej, przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Stała współpraca z zaufanymi doradcami podatkowymi oraz biurem rachunkowym pozwala nam zagwarantować kompleksową i profesjonalną pomoc prawno-podatkową, w bardzo szerokim zakresie. Znajomość fiskalnej specyfiki sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować optymalne prawnie rozwiązania, w celu uzyskania możliwie największych oszczędności.

Pomagamy wszelkim podmiotom gospodarczym, weryfikując planowane przez nie działania pod kątem potencjalnych konsekwencji prawno-skarbowych.

Przy użyciu sprawdzonych i skutecznych narzędzi prawnych analizujemy wszelką dokumentację, w tym regulaminy, statuty i umowy handlowe, pod względem jak najlepszych rozwiązań i strategii podatkowych, umożliwiając efektywne opracowanie przyszłych czynności.

Zakres usług Kancelarii Adwokackiej Flis, dotyczących prawa podatkowego obejmuje m.in.:

  • udzielanie konsultacji i sporządzanie opinii prawnych w zakresie obowiązków podatkowych
  • doradztwo prawne w zakresie optymalizacji podatkowej
  • składanie wniosków o interpretacje indywidualne
  • analizowanie, opiniowanie i projektowanie umów gospodarczych w kontekście zobowiązań podatkowych
  • reprezentację Klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi i organami kontroli skarbowej
  • przygotowywanie odwołań od decyzji organów podatkowych
  • reprezentację Klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym
  • reprezentację Klientów w postępowaniu karno-skarbowym

 

 

 

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.