O mnie

O mnie

Jestem Adwokatem w Kujawsko-Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Toruniu.

Od początku studiów prawniczych szczególnym zainteresowaniem obdarzyłem dziedziny prawa gospodarczego oraz podatkowego. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a napisana przeze mnie praca magisterska dotyczyła zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek prawa handlowego.

W trakcie odbywania aplikacji adwokackiej pod patronatem adwokat Izabeli Beszczyńskiej, zdobywałem doświadczenie współpracując z wiodącymi toruńskimi kancelariami prawniczymi, z mediatorami, a także z renomowanymi kancelariami adwokackimi w całym kraju, świadczącymi pomoc na obszarach innych izb adwokackich.

 

Poza prawem, moją drugą pasją jest muzyka. W międzyczasie, z bardzo dobrym wynikiem ukończyłem Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu prof. Katarzyny Popowej-Zydroń. Jestem magistrem sztuki – profesjonalnym pianistą.

Jednakże z biegiem czasu stało się jasne, że możliwość pomocy oraz kontakt z drugim człowiekiem przewyższa dla mnie introwertyczne doznania płynące z interpretacji fortepianowych partytur. Dlatego to właśnie prawu poświęciłem swoje zawodowe życie i z dumą piastuję zawód adwokata.

W swojej profesjonalnej codzienności spotykam się z szerokim spektrum zdarzeń, dotykających wszelkich stref życia, co utrzymuje mnie w ciągłej gotowości.

Wychodzę z założenia, że nie ma dwóch jednakowych spraw, dlatego do każdej podchodzę w pełni indywidualnie, niestereotypowo, poddając dany problem chłodnej i rzeczowej analizie.

Z ciekawością i ekscytacją przyjmuję każde kolejne wyzwanie. Z niecierpliwością czekam na momenty, w których muszę zmierzyć się z trudnym zagadnieniem. 


 

Moi Klienci na każdym etapie naszej współpracy mają świadomość mojego zaangażowania w sprawę oraz gorliwości z jaką wypełniam swoje obowiązki.

Zdaję sobie przy tym sprawę, jak wielkie emocje nierzadko nimi targają, dlatego dbam o atmosferę bezpieczeństwa, z empatią i zrozumieniem podchodząc do każdej sprawy.

Zależy mi, aby Klienci mojej kancelarii w tych trudnych momentach ich życia, poczuli się w niej komfortowo, a także żeby wychodzili mocniejsi psychicznie, spokojni i gotowi na przyszłe wyzwania.

Nieprawnicze rejony mojego życia należą w całości do mojej żony Martyny, 2 i pół letniego Doriana oraz 9 miesięcznej Rozalki.

Wokół nich kręci się moje życie w momentach, gdy nie oddaję się pomocy innym. A gdy już pozostali domownicy zasną, chętnie podenerwuję się wspierając sportowców, którym kibicuję, nadrobię zaległości książkowe, albo sięgnę po film w stylu Wesa Andersona, Paula Thomasa Andersona, czasami Guya Ritchiego.


 

 

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.