Kontakt

Kontakt

Kancelaria Adwokacka Flis
 

Adwokat Tomasz Flis
Kancelaria Adwokacka FLIS
Ul. Św. Jakuba 11/1 87-100 Toruń

NIP: 9562279414

 

W przypadku potrzeby skorzystania z pomocy adwokata Kancelaria Adwokacka Flis pozostaje do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub wypełnienia poniższego formularza kontaktowego. Spotkania odbywają się w siedzibie kancelarii w Toruniu, przy ul. Św. Jakuba 11/1 w godzinach od 9:00 do 16:00, po uprzednim umówieniu.

W sytuacjach nagłych istnieje możliwość spotkania się również w innym, dogodnym dla Klienta miejscu i czasie. W razie wątpliwości odnośnie przygotowania do spotkania z adwokatem, zapraszamy do zapoznania się z zakładką „Konsultacje i porady prawne”, gdzie szerzej opisujemy zasady kontaktów z Klientami.

 

Przesyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.