Elastyczność

Elastyczność

Elastyczne rozwiązania

Jednym z silnych atutów Kancelarii Adwokackiej Flis jest fakt, że nie trzymamy się sztywno standardowych rozwiązań i nie korzystamy z utartych sloganów.

Każdy problem jest przez nas starannie roztrząsany, przy zachowaniu pragmatycznego podejścia, niepozbawionego jednak kreatywności oraz elastyczności zarówno w myśleniu, jak i w działaniu.

Wielowymiarowe podejście do każdego tematu umożliwia Kancelarii Adwokackiej Flis zaproponowanie Klientowi optymalnych, choć często nieoczywistych rozwiązań prawnych.

To zaś przekłada się na wybór oraz realizację odpowiedniej strategii i taktyki procesowej, w odniesieniu do roli Klienta w danym postępowaniu.

Niejednokrotnie to właśnie zdolność natychmiastowego adaptowania się do zmieniających się warunków oraz bezpośredniej reakcji na działania przeciwnika procesowego, zwłaszcza na sali rozpraw, przyczynia się do osiągnięcia sukcesu w sprawie.
 

Dopasowanie do sytuacji

Elastyczność w działaniu Kancelarii Adwokackiej Flis przejawia się również w kontaktach z Klientami. Pomimo jasno określonych zasad udzielania porad prawnych, zdajemy sobie sprawę z wielu czynników, które mogą uniemożliwiać spotkanie w godzinach pracy kancelarii, bądź przyjazd do jej siedziby.

W takich sytuacjach jesteśmy w stanie dostosować się do Klienta w zasadzie w każdym możliwym zakresie, czy to odnośnie formy spotkania, miejsca czy czasu.

Po nawiązaniu współpracy pozostajemy do Państwa dyspozycji, trwając w gotowości do rozwiewania wszelkich wątpliwości, które zwłaszcza w trakcie długotrwałych postępowań, z pewnością się pojawią.

 

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘKorzystanie ze strony internetowej adwokat-flis.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególności dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.

W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.